Týden od 25.5.

Tréninky budou ve středu ve stejných časech a na stejném místě.

V termínu 13. a 14.6. pořádáme tady v Prachaticích republikové závody na silničních kolech, ráda bych požádala Vás rodiče, kdo by mohl a měl chuť nám pomoci (jakkoliv), aby se ozval Lence, můžeme případnou pomoc probrat na jakémkoliv středečním tréninku.

Ve středu prosím rodiče, aby si s sebou vzali hrábě, vidle a kolečka (kdo má) a během tréninku dětí hrabali trávu na pumptraku. Děkuji moc.

Pěkný den Lenka